Wybielanie zębów

Piękny biały uśmiech jest doskonałą ozdobą. Bielutkie jak śnieg zęby robią fantastyczne wrażenie. Kto z nas nie marzy o takim wyglądzie? Zdrowe, lśniące białe zęby? Swobodny, uroczy uśmiech?

Wystarczy godzina i dzięki najnowszym metodom wybielania każdy może mieć zęby jaśniejsze aż o 5 tonów. Nasi lekarze profesjonalnie usuną wszelkie przebarwienia, a następnie ustalą plan higieniczny, który pozwoli zatrzymać efekt na dłużej.

Zastanawiasz się jak rozwiązać swój problem?
Dzwoń śmiało. Zawsze chętnie Ci pomożemy. +48 5 777 666 88

Nasi pacjenci mówią o nas

  • Jeszcze nigdy dentysta nie był tak miły :) Przestałam się bać już na początku! Super naprawdę super. Nigdy już nie pójdę do innego dentysty!
    Dorota Herman
  • Od zawsze bałem się dentysty jak dziecko. Żona zaciągnęła mnie do Ortoplantu. No i w końcu mam wyleczone zęby. Teraz robię protetykę tego co brakuje, cóż lata zaniedbań.
    Polecam, to pierwszy dentysta, z którym mam pozytywne doświadczenia.
    Mirosław Budzyński
  • To jest chyba najlepszy gabinet dentystyczny. Lekarze dokładnie wszystko omawiają i proponują różne rozwiązania. Mogłam wybrać plan leczenia odpowiedni do mojego budżetu domowego. Dzięki niezbyt częstym ale regularnym wizytom mam kontrolę nad swoim uzębieniem i uśmiech polepsza mi się z miesiąca na miesiąc.

Zarezerwuj termin

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę w dogodnym dla siebie terminie.
Przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00.


Zadzwoń   5 777 666 88
Strona główna Implantologia Ortodoncja Protetyka Wybielanie zębów Stomatologia zachowawcza Stomatologia dziecięca