Ortodoncja

Nierówne zęby, krzywy zgryz?
Jak szybko usunąć wady i uzyskać wymarzony efekt?

Najważniejsze jest ustalenie przyczyny powstawania wad zgryzu. Jest to pierwszy krok do skutecznego leczenia. Lekarze w naszym gabinecie dysponują wiedzą umożliwiającą bezbłędne określenie powodów występowania wad.

To sprawia, że jesteśmy w stanie zoptymalizować leczenie. Kreujemy indywidualny plan dla każdego pacjenta. Podstawą jest zdrowie zębów i jamy ustnej oraz jak najszybsze i najmniej uciążliwe uzyskanie pięknego uśmiechu.

Zastanawiasz się jak rozwiązać swój problem?
Dzwoń śmiało. Zawsze chętnie Ci pomożemy. +48 5 777 666 88

Nasi pacjenci mówią o nas

  • Jeszcze nigdy dentysta nie był tak miły :) Przestałam się bać już na początku! Super naprawdę super. Nigdy już nie pójdę do innego dentysty!
    Dorota Herman
  • Od zawsze bałem się dentysty jak dziecko. Żona zaciągnęła mnie do Ortoplantu. No i w końcu mam wyleczone zęby. Teraz robię protetykę tego co brakuje, cóż lata zaniedbań.
    Polecam, to pierwszy dentysta, z którym mam pozytywne doświadczenia.
    Mirosław Budzyński
  • To jest chyba najlepszy gabinet dentystyczny. Lekarze dokładnie wszystko omawiają i proponują różne rozwiązania. Mogłam wybrać plan leczenia odpowiedni do mojego budżetu domowego. Dzięki niezbyt częstym ale regularnym wizytom mam kontrolę nad swoim uzębieniem i uśmiech polepsza mi się z miesiąca na miesiąc.

Zarezerwuj termin

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę w dogodnym dla siebie terminie.
Przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00.


Zadzwoń   5 777 666 88
Strona główna Implantologia Ortodoncja Protetyka Wybielanie zębów Stomatologia zachowawcza Stomatologia dziecięca