Implantologia

Doświadczenie naszych lekarzy jest poparte wieloma certyfikatami, ale co ważniejsze ilością wykonanych zabiegów. Ponad 3 tysiące wykonanych z sukcesem wszczepień to gwarancja jakiej każdemu trzeba, by się zdecydować.

Implant stomatologiczny to tylko niepozorna tytanowa śrubka, która w rękach doświadczonego lekarza może zdziałać prawdziwe cuda. Sprawi, że młoda dziewczyna po wypadku znowu będzie się uśmiechać szeroko i pieknie. Odzyska wiarę w siebie i radość życia, bo nie będzie się już wstydzić.

Osobie starszej, która zmaga się z ruchomą protezą może znacznie poprawić jakość życia. Wystarczy, że fachowo wszczepione implanty umożliwią zamocowanie protezy na stałe. Wówczas starszy Pan lub Pani będą mogli swobodnie się uśmiechać i jeść wszystko na co będą mieli ochotę bez żadnych obaw.

Czy warto inwestować w implanty? Coraz więcej osób przekonuje się, że warto. Jest to inwestycja w siebie. W zdrowie, w komfort i radość życia. W piękny uśmiech i dobre samopoczucie.

Zastanawiasz się jak rozwiązać swój problem?
Dzwoń śmiało. Zawsze chętnie Ci pomożemy. +48 5 777 666 88

Nasi pacjenci mówią o nas

  • Jeszcze nigdy dentysta nie był tak miły :) Przestałam się bać już na początku! Super naprawdę super. Nigdy już nie pójdę do innego dentysty!
    Dorota Herman
  • Od zawsze bałem się dentysty jak dziecko. Żona zaciągnęła mnie do Ortoplantu. No i w końcu mam wyleczone zęby. Teraz robię protetykę tego co brakuje, cóż lata zaniedbań.
    Polecam, to pierwszy dentysta, z którym mam pozytywne doświadczenia.
    Mirosław Budzyński
  • To jest chyba najlepszy gabinet dentystyczny. Lekarze dokładnie wszystko omawiają i proponują różne rozwiązania. Mogłam wybrać plan leczenia odpowiedni do mojego budżetu domowego. Dzięki niezbyt częstym ale regularnym wizytom mam kontrolę nad swoim uzębieniem i uśmiech polepsza mi się z miesiąca na miesiąc.

Zarezerwuj termin

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę w dogodnym dla siebie terminie.
Przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00.


Zadzwoń   5 777 666 88
Strona główna Implantologia Ortodoncja Protetyka Wybielanie zębów Stomatologia zachowawcza Stomatologia dziecięca